Rejestracja

Rejestracja


Aby zgłosić się na kurs, wystarczy wypełnić formularz na stronie Kontakt i rejestracja.


Można także zarejestrować się, przysyłając do nas e-mail z podaniem następujących danych:

 • Imię i nazwisko;
 • Płeć;
 • Wiek;
 • Narodowość;
 • Adres, numer telefonu, adres e-mailowy;
 • Nazwisko i dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) osoby, z którą moglibyśmy się skontaktować w razie nieszczęśliwego wypadku podczas Państwa pobytu w Krakowie;
 • Czy cierpią Państwo na jakieś przewlekłe choroby, alergie, schorzenia, o których powinniśmy wiedzieć?
 • Osoba pracująca/student/osoba bezrobotna/inne;
 • Wybrany termin kursu;
 • Stopień posiadanej znajomości języka polskiego i ewentualne dotychczasowe z nim kontakty. Jeśli uczyli się już Państwo języka polskiego, prosimy o informację gdzie, jak długo, ile godzin w tygodniu;
 • Życzenia odnośnie do zakwaterowania:

- osoba paląca/niepaląca;

- pokój dwuosobowy/jednoosobowy/oddzielne mieszkanie;

- preferowany język gospodarza: polski/niemiecki/angielski/bez znaczenia

- czy tolerują Państwo zwierzęta w miejscu zamieszkania?

 • W jaki sposób dowiedzieli się Państwo o nas? (odpowiedź na to pytanie nie jest obowiązkowa).

  Termin zgłoszeń upływa 4 tygodnie przed datą rozpoczęcia każdego kursu. Późniejsze zgłoszenia mogą być przyjmowane w miarę wolnych miejsc.

   

Polityka prywatności

Nasza instytucja przywiązuje dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych. Dlatego dostosowujemy się do wymogów informacyjnych zawartych w unijnym rozporządzeniu (DSGVO) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.

1. Administrator danych

Osobą odpowiedzialną w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów o ochronie danych obowiązujących w państwach członkowskich Unii Europejskiej, a także innych przepisów o ochronie danych są:

Edu-Lingua
Bronowicka 58/6
30-091 Kraków, Polska
NIP: 676-113-24-51
REGON: 120465217
Tel: 0048/12 638 36 70
Strona internetowa: http://www.pnta.pl

2. Przechowywanie danych

Dane przesyłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapisywane są w celu zrealizowania usługi. Dane przetwarzane są na podstawie zgody osoby zainteresowanej (art. 6 ust. 1a DSGVO). Cofnięcie już udzielonej zgody jest możliwe w dowolnym momencie. Do odwołania wystarczy nieformalna wiadomość e-mail.

Dane przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego pozostaną u nas, dopóki nie zostaniemy poproszeni o ich usunięcie lub zgoda na przechowywanie nie zostanie cofnięta.

3. Transfer danych

Przekazywanie danych osobowych stronom trzecim nie ma miejsca.

 4. Kontakt e-mail

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem podanego adresu e-mail. W takim przypadku dane osobowe przesyłane pocztą elektroniczną będą przechowywane. Dane nie są przekazywane osobom trzecim. Dane są wykorzystywane wyłącznie do zrealizowania usługi.

5. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji

Nie ma zautomatyzowanego procesu decyzyjnego, w tym profilowania zgodnie z Art. 22 ust. 1 i 2 DSGVO.

6. Prawa użytkownika

Jako użytkownik mają Państwo prawo do otrzymania, na żądanie, bezpłatnych informacji o tym, które dane osobowe zostały zapisane. Mają Państwo również prawo do poprawiania fałszywych danych oraz do ograniczenia lub usunięcia swoich danych osobowych. Jeśli uważają Państwo, że dane zostały przetworzone niezgodnie z prawem, mogą Państwo złożyć skargę do odpowiedniej agencji regulacyjnej.

7. Inspektor ochrony danych

Powołaliśmy inspektora ochrony danych („IOD”), który odpowiada za nadzór nad przestrzeganiem niniejszej polityki. Użytkownik ma prawo złożyć skargę do organu nadzoru w dowolnym momencie.

Dane kontaktowe inspektora:

Edu-Lingua
Bronowicka 58/6
30-091 Kraków, Polska
Tel: 0048/12 638 36 70

8. Prawa

Posiadają Państwo prawo dostępu do informacji o swoich danych osobowych, prawo do sprostowania informacji o danych osobowych, prawo do sprzeciwu wobec prowadzonego przetwarzania, prawo do niezwłocznego usunięcia danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Użytkownicy tej witryny mogą w dowolnym momencie skorzystać ze swoich praw wobec przetwarzania swoich danych osobowych.

Jeśli chcą Państwo poprawić, zablokować, usunąć lub podać informacje na temat przechowywanych danych osobowych lub mają Państwo pytania dotyczące gromadzenia, przetwarzania lub wykorzystania danych osobowych lub chcą odwołać swoją zgodę, proszę o kontakt pod następującym adresem e-mail: info @ pnta.pl

 

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie
ul. Bronowicka 58/5
30-091 Kraków
Tel/Fax: 0048/12/638 36 70
Tel.: 0048/ 518 158 901
Web: www.pnta.pl
E-Mail: info@pnta.pl
© 2016 PNTA Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm