Kursy semestralne

Kursy semestralne

 

Oferowane przez nas dwutygodniowe kursy języka polskiego i kultury polskiej odbywają się od 1997 roku. Od tamtego czasu liczba kursów, a także grup i poziomów, stale rośnie - obecnie oferowane przez nas kursy odbywają się przez cały rok. Do dziś wzięło w nich udział ponad 5000 osób z ponad 20 krajów. 20-letnie doświadczenie pozwala nam zaoferować zajęcia najwyższej jakości.

Korzystając z naszych doświadczeń w nauczaniu języka polskiego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o kursy semestralne.

Kursy przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Uczestnicy, którzy podczas rejestracji zadeklarują jakąkolwiek znajomość języka polskiego, przystąpią do testu kwalifikacyjnego przed rozpoczęciem kursu. Następnie na podstawie rezultatów testu zostaną przypisani do grup zgodnych z ich poziomem zaawansowania. Ci, którzy nie zadeklarują żadnej znajomości języka polskiego zostaną automatycznie przypisani do grupy początkującej.


Zalety

Lekcje prowadzone są w małych grupach (4-6 osób), co znacznie zwiększa ich efektywność.
Kurs semestralny składa się z 56 lekcji (28 spotkań po 90 minut, dwa razy w tygodniu: poniedziałek-środa lub wtorek-czwartek). Lekcje odbywają się zawsze po południu lub wieczorem, w naszej siedzibie. Pozwala to pogodzić pracę lub studia z szybką i efektywną nauką języka polskiego. Możemy także utworzyć grupy poranne jeśli pojawi się zainteresowanie takim terminem.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy oprócz ukończenia filologii polskiej, są także absolwentami podyplomowych studiów „Nauczanie języka polskiego jako obcego". Wszyscy posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy z zagranicznymi studentami.


Ceny

Nasze ceny są najniższe w Krakowie.
Normalna cena wynosi 850 złotych (około 200 euro) za semestr.

 

Zapisy

Na kurs można zapisać się do końca września osobiście w naszym biurze (ul. Bronowicka 58/5, pon.-pt., 8-13) albo drogą elektroniczną (info [małpa] polnischkurse.org).


Informacja telefoniczna: 12 638 36 70, telefon komórkowy: 518 158 901

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie
ul. Bronowicka 58/5
30-091 Kraków
Tel/Fax: 0048/12/638 36 70
Tel.: 0048/ 518 158 901
Web: www.pnta.pl
E-Mail: info@pnta.pl
© 2016 PNTA Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm